Tel: 604 683 502

O nas

Profesjonalizm w każdym calu

Nasza firma to profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Firma KUROS to szybkie i solidne wykonanie usług, zawsze w terminie i z należytą starannością. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1,2,3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.

Firma KUROS to także nowoczesność i nieustanne rozwijanie swojej działalności. Podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach branżowych, dzięki czemu możemy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu na przykład systemów hydraulicznych, urządzeń grzewczych czy rekuperacji albo pomp ciepła. Takie podejście do biznesu pozwala nam łączyć tradycję i nowoczesność, oferując naszym klientom najlepszą jakość oferowanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Witamy

Witamy na naszej stronie

Zachęcamy do korzystania z informacji, jakie znajdują się w naszym serwisie internetowym. Każda zainteresowana osoba znajdzie tutaj dla siebie ofertę oraz garść niezbędnych wiadomości w zakresie techniki grzewczej. Nasza firma to profesjonalny serwis urządzeń olejowych i gazowych, a także specjalistyczna budowa niezbędnych instalacji. Zajmujemy się także kompleksowym serwisem piecyków, serwisem urządzeń firmy Vaillant, a także naprawianiem usterek. W zakresie naszych działań są także instalacje sanitarne oraz wymiana kotłów węglowych. Nasze usługi świadczmy na terenie Krakowa oraz w całej Małopolsce.
Zajmujemy się montażem, serwisem i pierwszym uruchomienie urządzeń następujących producentów: Vaillant, Viessmann, De Dietrich, a także Saunier Duval, Junkers oraz Baxi, Neckar. Zapewniamy naszym klientom profesjonalne wykonanie instalacji sanitarnych, wodnych, gazowych oraz CO. Warto skorzystać z naszej oferty.

Partnerzy